Serwis internetowy brazowobiali.strefa.pl jest przeznaczony dla wszystkich, którzy korzystając z Internetu poszukują informacji o Garbarni Kraków oraz o kibicach tego Klubu zasłużonego w historii polskiego futbolu. W szczególności adresujemy go do fanów Garbarni w kraju i za granicą. Mamy również nadzieję, że zachęci on tych, którzy nie mieli dotąd okazji zetknąć się z Garbarnią, do zainteresowania się tradycjami i teraźniejszością naszego Klubu.

Nasz serwis nie będzie powtarzał zamieszczanych w wielu miejscach w Internecie relacji ze spotkań rozgrywanych przez Garbarnię. Sprawozdania napisane przez znakomitych dziennikarzy sportowych piszących o Garbarni znaleźć można m.in. w oficjalnym serwisie naszego Klubu, w portalu Sportowe Tempo oraz w wielu innych miejscach. Wiele ciekawych statystyk i aktualne tabele ligowe prezentuje serwis 90minut.

W naszym serwisie można znaleźć przede wszystkim informacje:

  • charakteryzujące nasz Klub oraz zawodników Garbarni,
  • istotne dla kibiców na temat stadionu oraz organizacji meczów,
  • opisujące środowisko fanów Brązowych a także jak do nas dołączyć,
  • o korzeniach naszego Klubu oraz o jego bogatej i dumnej historii.

Ponadto będziemy informować o bieżących wydarzeniach wokół naszego Klubu a także komentować jego aktualne problemy i stojące przed nim wyzwania.

Olga Gulla (lola)

Prawnik i filolog szwedzki. Uzbrojona w aparat fotograficzny przy okazji meczów Garbarni dokumentuje poczynania zawodników. Dba o grafikę serwisu. Kibice Garbarni poznali jej talent kulinarny.

Marek Kowalik (marcao)

Student ostatnich lat prawa UJ i gospodarki publicznej UEK. Pracownik administracyjny. Twórca serwisu od strony technicznej i merytorycznej.

Namówieni przez prezesa68a pojawili się na Rydlówce pierwszy raz w 2008 roku przy okazji wrześniowego meczu z Unią Tarnów. Od tamtej chwili starają się na wszelkie możliwe sposoby wspierać Klub oraz środowisko kibiców. Od stycznia 2010 roku prowadzą serwis internetowy poświęcony Garbarni. Po awansie do II ligi opracowali nowe szaty graficzne biletów i karnetów na mecze Brązowych.

Autorem większości zdjęć w naszym serwisie jest lola. Pojedyncze fotografie (z lat 2008 - 2010) wykonane zostały przez PE099 lub przez maciejasza.

Zachęcamy do współpracy osoby chcące wnieść swój wkład w redagowanie serwisu. Jest on otwarty na wszystkich, którym bliskie są sprawy naszego Klubu. Jeśli masz jakieś uwagi na temat jego funkcjonowania napisz na zamieszczony na dole tej strony adres e-mailowy.

Jeżeli chcesz aby tekst, zdjęcia lub inne materiały dotyczące Garbarni, których jesteś autorem, ukazały się na łamach naszego serwisu prześlij je do nas. Będą one opublikowane jeżeli nie naruszą obowiązującego w Polsce prawa a autor materiału poda swoje dane do wiadomości redaktorów serwisu.

Niniejszy serwis internetowy ma charakter całkowicie niekomercyjny.

Autorami wszystkich materiałów w serwisie są jego redaktorzy, chyba że jako autor przy danym materiale została wskazana inna osoba.

Pobieranie i wykorzystywanie zamieszczonych w niniejszym serwisie materiałów, których autorami są jego redaktorzy, jest dozwolone (a nawet mile widziane) jeśli podana zostanie nazwa i adres internetowy serwisu jako źródło pochodzenia danego materiału. Nie dotyczy to materiałów użyczonych naszemu serwisowi (gdy jako autor materiału wskazana jest inna osoba), gdzie konieczna jest zgoda posiadacza praw autorskich do danego materiału.

Redakcja serwisu dba o aktualność i poprawność merytoryczną zamieszczanych w nim informacji, ale nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie treści zawierających błędy.

skgk(at)poczta.fm