Obecny sezon:

Poprzednie sezony:

 


data
godz.
kolejka
gospodarze
wynik
goście
8 VIII 2009
11:00
I
Garbarnia Kraków

Łukasz Szewczyk 86'

1:0 (0:0)
Kmita Zabierzów

 

12 VIII 2009
18:00
II
Nida Pińczów

44'(k) 88' (k)

2:0 (1:0)
Garbarnia Kraków

 

15 VIII 2009
11:00
III
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 30'

1:2 (1:1)
Unia Tarnów

34' 70'

22 VIII 2009
17:30
IV
Górnik Wieliczka
0;0
Garbarnia Kraków
26 VIII 2009
11:00
V
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 29'
Paweł Kosowicz 60'
Anthony Schacherer 77'

3:1 (1:1)
Wierna Małogoszcz

33'

29 VIII 2009
17:00
VI
Glinik Gorlice

48'(k)

1:3 (0:0)
Garbarnia Kraków

Tymoteusz Chodźko 47'
Adam Przeniosło 80'
Piotr Antas 89'

5 IX 2009
11:00
VII
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 23' 78'
Mariusz Stokłosa 48' 58'
Tymoteusz Chodźko 70'

5:2 (1:1)
Beskid Andrychów

45' 90'

13 IX 2009
16:00
VIII
Juventa Starachowice

27' 29'

2:1 (2:0)
Garbarnia Kraków

Łukasz Szewczyk 50'(k)

19 IX 2009
11:00
IX
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 24' 59'

2:1 (1:0)
Hetman Włoszczowa

67'

23 IX 2009
16:00
XII
Garbarnia Kraków

 

0:2 (0:0)
Puszcza Niepołomice

62' 70'

27 IX 2009
16:00
X
Czarni Połaniec

49' 58'(k) 88'

3:1 (0:0)
Garbarnia Kraków

Paweł Kosowicz 90'

3 X 2009
11:00
XI
Garbarnia Kraków

 

0:1 (0:1)
Orlicz Suchedniów

35'

24 X 2009
11:00
XIV
Garbarnia Kraków

Mariusz Stokłosa 67'

1:1 (1:0)
Hutnik Kraków

87'

31 X 2009
13:00
XV
Naprzód Jędrzejów

78'

1:3 (0:1)
Garbarnia Kraków

Tymoteusz Chodźko 25' 54' 86'

7 XI 2009
11:00
XVI
Garbarnia Kraków

Marcin Pluta 12'
Mariusz Stokłosa 24'

2:2 (2:1)
MZKS Alwernia

21' 58'

14 XI 2009
11:00
XIII
Dalin Myślenice
14' 32'
2:2 (2:0)
Garbarnia Kraków

Krzysztof Jamka 51'
Łukasz Szewczyk 75'

21 XI 2009
13:00
XVII
Lubrzanka Kajetanów
 
0:3 (0:0)
Garbarnia Kraków

Anthony Schacherer 69'
Krzysztof Kalemba 72'
Bartosz Praciak 79'

27 III 2010
15:00
XX
Unia Tarnów
 
0:2 (0:1)
Garbarnia Kraków

Tymoteusz Chodźko 13'
Dariusz Wojciechowski 63'

3 IV 2010
11:00
XXI
Garbarnia Kraków

Łukasz Szewczyk 35'
Krzysztof Kalemba 49'

2:0 (1:0)
Górnik Wieliczka

 

21 IV 2010
17:00
XXII
Wierna Małogoszcz

16'

1:1 (1:0)
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 90+2'

24 IV 2010
17:00
XXIV
Beskid Andrychów

7'

1:3 (1:2)
Garbarnia Kraków

Łukasz Szewczyk 33'(k)
Mariusz Stokłosa 42'
Krzysztof Kalemba 74'

27 IV 2010
17:30
XXIII
Garbarnia Kraków

Łukasz Szewczyk 20'

1:0 (1:0)
Glinik Gorlice

 

1 V 2010
13:00
XXV
Garbarnia Kraków

Adam Przeniosło 11'

1:0 (1:0)
Juventa Starachowice

 

9 V 2010
17:00
XXVI
Hetman Włoszczowa

 

0:1 (0:0)
Garbarnia Kraków

Tymoteusz Chodźko 75'

12 V 2010
17:00
XIX
Garbarnia Kraków

Tymoteusz Chodźko 17'
Krzysztof Kalemba 22'

2:1 (2:1)
Nida Pińczów

32'(k)

23 V 2010
17:00
XXIX
Puszcza Niepołomice

25' 62'

2:0 (1:0)
Garbarnia Kraków

 

29 V 2010
11:00
XXX
Garbarnia Kraków
Bartosz Praciak 47'
Marcin Pluta 85'
2:1 (0:0)
Dalin Myślenice

76'

2 VI 2010
18:00
XXVII
Garbarnia Kraków

Łukasz Szewczyk 41'(k) 70'

2:1 (1:0)
Czarni Połaniec

57'

5 VI 2010
17:00
XXXI
Hutnik Kraków

1' 45'

2:4 (2:3)
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 3' 15' 64'
Tymoteusz Chodźko 16'

9 VI 2010
18:00
XXVIII
Orlicz Suchedniów

64'

1:0 (0:0)
Garbarnia Kraków

 

12 VI 2010
18:00
XVIII
Kmita Zabierzów
0:0
Garbarnia Kraków
17 VI 2010
18:00
XXXII
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 41' 90'
Anthony Schacherer 45'

3:0 (2:0)
Naprzód Jędrzejów

 

23 VI 2010
18:00
XXXIII
MZKS Alwernia
0:0
Garbarnia Kraków
26 VI 2010
18:00
XXXIV
Garbarnia Kraków

Adam Przeniosło 45'
Bartosz Praciak 53' 64'

3:1 (1:0)
Lubrzanka Kajetanów

54'

1. Puszcza Niepołomice
34
70
65-27
2. Garbarnia Kraków
34
64
55-34
3. Unia Tarnów
34
63
53-38
4. Dalin Myślenice
34
58
68-47
5. Hutnik Kraków
34
58
77-46
6. Orlicz Suchedniów
34
56
52-38
7. Juventa Starachowice (b)
34
56
50-44
8. Czarni Połaniec
34
53
52-39
9. Wierna Małogoszcz
34
52
34-26
10. Kmita Zabierzów (s)
34
51
54-41
11. Nida Pińczów (s)
34
49
44-46
12. Beskid Andrychów (b)
34
45
59-66
13. Górnik Wieliczka (s)
34
45
63-60
14. Naprzód Jędrzejów
34
43
52-57
15. MZKS Alwernia (b)
34
34
28-48
16. Lubrzanka Kajetanów
34
25
28-87
17. Glinik Gorlice
34
21
25-67
18. Hetman Włoszczowa (b)
34
20
28-76

Przed rozpoczęciem sezonu do III ligi mał.-święt. dołączono wycofany z I ligi zespół Kmity Zabierzów oraz wycofany z II ligi zespół Górnika Wieliczka.

Hutnik Kraków wycofał się z rozgrywek po sezonie.

Górnik Wieliczka i Naprzód Jędrzejów zajęły miejsca, które oznaczały początkowo spadek do IV ligi, jednakże już po zakończeniu sezonu władze MZPN zdecydowały dopuścić te zespoły do gry w III lidze w następnym sezonie.

finał MZPN grupa: Kraków - Kraków
9 VII 2010 Bratniak Krakow (w) 8:1
 

Mariusz Stokłosa 5'
Tymoteusz Chodźko 17' 20'
Filip Fanderowski 23'(s)
Krzysztof Jamka 45' 80'(k)
Bartosz Praciak 61'
Łukasz Szewczyk 63'(k)

finał MZPN grupa: Kraków
12 VII 2010 Pcimianka (w) 3:1
 

Mariusz Stokłosa 51'
Mateusz Homoncik 73'
Tymoteusz Chodźko 89'

1/2 finału MZPN
15 VII 2010 Przeciszovia (w) 0:0, k. 3-4
12 VII 2009 BKS Bielsko-Biała (n) 2:1
 

Dariusz Wojciechowski
Krzysztof Kalemba

15 VII 2009 Garbarz Zembrzyce (w) 2:1
 

Dariusz Wojciechowski
Bartosz Praciak

17 VII 2009 Sarmacja Będzin (w) 4:1
 

Krzysztof Kalemba
Bartosz Praciak
Adam Przeniosło
samobójcza

21 VII 2009 Świt Krzeszowice (w) 1:0
 

Mariusz Stokłosa

25 VII 2009 Nida Pińczów (w) 1:0
 

Dariusz Kuźma

1 VIII 2009 Orzeł Piaski Wielkie (w) 1:0
 

Mariusz Stokłosa

18 X 2009 Wróblowianka Wróblowice (n) 3:3
 

Dariusz Wojciechowski (2)
Krzysztof Kalemba

30 I 2010 Kmita Zabierzów (n) 3:1
 

Mariusz Stokłosa
Tymoteusz Chodźko
Krzysztof Jamka

6 II 2010 Garbarz Zembrzyce (n) 1:2
 

testowany

6 II 2010 Orzeł Piaski Wielkie (n) 3:3
 

Paweł Dobrucki (2)
Tymoteusz Chodźko

10 II 2010 Okocimski KS Brzesko (n) 0:0
13 II 2010 Wróblowianka Wróblowice (n) 1:1
 

Dariusz Wojciechowski

17 II 2010 LKS Bruk-Bet Nieciecza (n) 1:3
 

Adam Przeniosło

20 II 2010 Dalin Myślenice (w) 0:2
24 II 2010 MZKS Alwernia (n) 2:1
 

Krzysztof Kalemba
Bartosz Praciak

27 II 2010 LKS Mogilany (n) 1:1
 

Marcin Pluta

6 III 2010 Sarmacja Będzin (w) 6:0
 

Bartosz Praciak (3)
Tymoteusz Chodźko
Krzysztof Kalemba
Adam Przeniosło

14 III 2010 Wróblowianka Wróblowice (n) 3:3
 

Bartosz Praciak
Krzysztof Kalemba
Łukasz Machno

19 VI 2010 Wisła Kraków (d) 1:3
 

Paweł Kosowicz

17 I 2010 Puchar Prezesa MZPN
 

Orzeł Balin 2:2

Kmita Zabierzów 3:0

Dalin Myślenice 5:1

Puszcza Niepołomice 6:0 (finał)

  Garbarnia wygrała ten turniej.
24 I 2010 Puchar Prezesa MLKS Sparta Kaz. Wlk.
 

Sparta Kazimierza Wielka 5:3

Bocheński KS 0:4

Lotnik Kryspinów 2:2

Jawornik Gorzków 4:1 (o miejsca 5-8)

Sparta Kaz. Wielka 4:1 (o 5. miejsce)

  Garbarnia zajęła 5. miejsce w turnieju.
21 II 2010 Turniej Zapomnianych Mistrzów
 

Pogoń Lwów 1:1

Polonia Bytom 6:1

Stal Mielec 2:1 (finał)

  Garbarnia wygrała ten turniej.