Obecny sezon:

Poprzednie sezony:

 


data
godz.
kolejka
gospodarze
wynik
goście
14 VIII 2010
17:00
I
Orlęta Kielce

 

0:3 (0:2)
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 12'
Anthony Schacherer 15'
Łukasz Szewczyk 88'(k)

18 VIII 2010
17:30
II
Poprad Muszyna

49'

1:3 (0:1)
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 27' 71'
Marcin Pluta 65'

21 VIII 2010
11:00
III
Garbarnia Kraków

Marcin Pluta 7'
Bartosz Praciak 38'
Mateusz Cebula 73' 78'

4:1 (2:0)
Czarni Połaniec

62'

28 VIII 2010
18:00
IV
Przebój Wolbrom

35' 64'

2:2 (1:1)
Garbarnia Kraków

Jakub Ochman 41'(s)
Krzysztof Kozieł 59'

5 IX 2010
17:00
VI
Juventa Starachowice

25'

1:1 (1:1)
Garbarnia Kraków

Łukasz Szymoniak 21'(s)

11 IX 2010
11:00
VII
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 17' 71'

2:0 (1:0)
Nida Pińczów

 

14 IX 2010
16:00
V
Garbarnia Kraków

Krzysztof Kalemba 17'

1:0 (1:0)
Unia Tarnów

 

18 IX 2010
16:00
VIII
Górnik Wieliczka

68'(k)

1:3 (0:2)
Garbarnia Kraków

Marcin Siedlarz 27'
Bartosz Praciak 32'
Łukasz Szewczyk 82'(k)

25 IX 2010
11:00
IX
Garbarnia Kraków

Mariusz Stokłosa 56'
Marcin Siedlarz 81'

2:0 (0:0)
Naprzód Jędrzejów

 

3 X 2010
15:00
X
Orlicz Suchedniów

49'

1:0 (0:0)
Garbarnia Kraków

 

9 X 2010
11:00
XI
Garbarnia Kraków

Łukasz Szewczyk 90+3'

1:1 (1:1)
Janina Libiąż

87'

16 X 2010
15:00
XII
MKS Stąporków

68'

1:3 (0:0)
Garbarnia Kraków

Mateusz Siedlarz 63'
Anthony Schacherer 65'
Krzysztof Kozieł 73'

23 X 2010
11:00
XIII
Garbarnia Kraków

Marcin Pluta 90+4'

1:1 (0:1)
Beskid Andrychów

40'

30 X 2010
13:00
XIV
Szreniawa Nowy Wiśnicz

31'

1:3 (1:1)
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 15' 65' 88'

6 XI 2010
11:00
XV
Garbarnia Kraków

Łukasz Szewczyk 3'(k) 74'
Mateusz Siedlarz 50'
Marcin Pluta 67'

4:1 (1:1)
Dalin Myślenice

29'

11 XI 2010
12:00
XVI
Kmita Zabierzów
 
0:3 (0:1)
Garbarnia Kraków

Tymoteusz Chodźko 8'
Mariusz Stokłosa 47'
Anthony Schacherer 82'

14 XI 2010
12:00
XVII
Garbarnia Kraków
Łukasz Szewczyk 75'
Mateusz Siedlarz 88'
2:1 (0:0)
Wierna Małogoszcz

80'(k)

19 III 2011
11:00
XVIII
Garbarnia Kraków
Tymoteusz Chodźko 18'
Bartosz Praciak 66'
2:0 (1:0)
Orlęta Kielce

 

26 III 2011
11:00
XIX
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 20'
Krzysztof Kalemba 33'
Mariusz Stokłosa 40' 71'
Marcin Siedlarz 60'

5:1 (3:0)
Poprad Muszyna

58'

3 IV 2011
15:00
XX
Czarni Połaniec

 

0:2 (0:1)
Garbarnia Kraków

Marcin Siedlarz 34'
Łukasz Szewczyk 80'(k)

9 IV 2011
11:00
XXI
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 32' 88'

2:1 (1:0)
Przebój Wolbrom

53'

16 IV 2011
16:00
XXII
Unia Tarnów
0:0
Garbarnia Kraków
23 IV 2011
11:00
XXIII
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 34'

1:1 (1:0)
Juventa Starachowice

87'

30 IV 2011
17:00
XXIV
Nida Pińczów
0:0
Garbarnia Kraków
3 V 2011
11:00
XXV
Garbarnia Kraków

Łukasz Szewczyk 58'(k)
Tymoteusz Chodźko 78'

2:0 (0:0)
Górnik Wieliczka

 

8 V 2011
17:00
XXVI
Naprzód Jędrzejów

64'

1:2 (0:1)
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 35'
Marcin Pluta 46'

14 V 2011
11:00
XXVII
Garbarnia Kraków
Marcin Siedlarz 65'
1:2 (0:2)
Orlicz Suchedniów

15' 30'

22 V 2011
17:00
XXVIII
Janina Libiąż

13'

1:3 (1:0)
Garbarnia Kraków

Marcin Siedlarz 55'
Łukasz Szewczyk 70'
Krzysztof Kozieł 90+2'

28 V 2011
11:00
XXIX
Garbarnia Kraków

Łukasz Szewczyk 44'(k)
Krzysztof Kozieł 58' 60'
Bartosz Praciak 78'

4:1 (1:0)
MKS Stąporków

73'

4 VI 2011
17:00
XXX
Beskid Andrychów

 

0:1 (0:1)
Garbarnia Kraków

Marcin Pluta 45+5'

8 VI 2011
17:30
XXXI
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 14' 86'(k)

2:1 (1:1)
Szreniawa Nowy Wiśnicz

25'

11 VI 2011
11:00
XXXII
Dalin Myślenice

36' 63'

2:1 (1:1)
Garbarnia Kraków

Bartosz Praciak 37'

 
XXXIII
Garbarnia Kraków

goście wycofali się z rozgrywek

3-0 (wo.)
Kmita Zabierzów

 

23 VI 2011
17:30
XXIV
Wierna Małogoszcz

 

0:2 (0:1)
Garbarnia Kraków

Marcin Siedlarz 7'
Bartosz Praciak 90'

1. Garbarnia Kraków
34
79
71-24
2. Dalin Myślenice
34
72
84-42
3. Unia Tarnów
34
70
57-22
4. Janina Libiąż (b)
34
69
64-44
5. Szreniawa Nowy Wiśnicz (b)
34
66
60-27
6. Juventa Starachowice
34
64
62-26
7. Poprad Muszyna (b)
34
58
44-35
8. Wierna Małogoszcz
34
57
49-31
9. Orlicz Suchedniów
34
47
53-47
10. Beskid Andrychów
34
45
43-50
11. Przebój Wolbrom (s)
34
44
49-48
12. Naprzód Jędrzejów
34
36
42-51
13. Górnik Wieliczka
34
35
32-37
14. Nida Pińczów
34
34
33-64
15. MKS Stąporków (b)
34
30
47-80
16. Czarni Połaniec
34
22
33-76
17. Orlęta Kielce (b)
34
22
21-59
18. Kmita Zabierzów
34
9
7-88

Po ostatnim meczu w rundzie jesiennej z rozgrywek wycofał się Kmita Zabierzów. Wszystkie wiosenne mecze tej drużyny zweryfikowano jako walkowery na korzyść rywali.

V runda MZPN grupa: Kraków - Kraków
21 XI 2010 Orzeł Piaski Wielkie (w) 1:0
 

Adam Przeniosło 83'

finał MZPN grupa: Kraków - Kraków
18 V 2011 Clepardia Kraków (w) 2:0
 

Marcin Siedlarz 13'

Rafał Kmak 24'

finał MZPN grupa: Kraków
15 VI 2011 Batory Wola Batorska (w) 9:0
 

Krzysztof Kalemba 8' 65'

Tymoteusz Chodźko 32' 57' 78'

Adam Przeniosło 34' 77'

Paweł Kawaler 80'

Bartłomiej Kasprzak 81'

1/2 finału MZPN
29 VI 2011 Przebój Wolbrom (w) 4:2 po dogr.
 

Marcin Pluta 70'

Marcin Siedlarz 90+3'

Mariusz Stokłosa 17'(d)

Krzysztof Kozieł 27'(d)

finał MZPN
3 VII 2011 Limanovia (n) 0:1
21 VII 2010 LKS Mogilany (n) 1:1
 

Tobiasz Pokrzyk

24 VII 2010 Górnik Wieliczka (n) 3:1
 

Marcin Pluta

Bartosz Praciak

Tobiasz Pokrzyk

28 VII 2010 Orzeł Piaski Wielkie (n) 5:1
 

Marcin Siedlarz

Krzysztof Kozieł

Tymoteusz Chodźko

Krzysztof Kalemba

Bartosz Praciak

31 VII 2010 Tramwaj Kraków (w) 4:1
 

Marcin Siedlarz (2)

Bartosz Praciak

Tymoteusz Chodźko

4 VIII 2010 Szreniawa Nowy Wiśnicz (n) 2:0
 

Tymoteusz Chodźko

Bartosz Praciak

7 VIII 2010 Nadwiślan Góra (w) 1:2
 

Krzysztof Kozieł

8 XII 2010 Zagłębie Sosnowiec (w) 2:1
 

Bartosz Praciak

Tymoteusz Chodźko

28 I 2011 IKS Olkusz (n) 3:1
 

Dawid Byrski

Bartosz Praciak (2)

4 II 2011 Termalica Bruk-Bet Nieciecza (n) 1:3
 

Rafał Kmak

4 II 2011 KS Borek (n) 2:0
 

testowany

Krzysztof Kozieł

8 II 2011 LKS Mogilany (n) 6:4
 

Mariusz Stokłosa
Rafał Kmak
Bartosz Praciak
Dawid Byrski
Marcin Siedlarz
Krzysztof Kozieł

12 II 2011 Górnik Wieliczka (n) 4:2
 

Łukasz Szewczyk
Mariusz Stokłosa
Dawid Byrski
Bartosz Praciak

15 II 2011 Garbarz Zembrzyce (n) 3:1
 

Mariusz Stokłosa

Rafał Kmak

Adam Przeniosło

20 II 2011 Lotnik Kryspinów (n) 3:0
 

Mariusz Stokłosa
Gjientijan Haxhijaj
samobójcza

23 II 2011 Limanovia (n) 5:1
 

Marcin Siedlarz (2)
Rafał Kmak
Krzysztof Kalemba
Bartłomiej Kasprzak

1 III 2011 Tramwaj Kraków (n) 2:1
 

Bartosz Praciak
Krzysztof Kalemba

5 III 2011 Dalin Myślenice (w) 1:1
 

Krzysztof Jamka

12 III 2011 Orzeł Piaski Wielkie (n) 1:1
 

Krzysztof Kozieł

12 IV 2011 Małopolska Regions' Cup (n) 0:2
15 I 2011 Puchar Prezesa MZPN
 

Górnik Wieliczka 3:3

Dalin Myślenice 0:1

Unia Tarnów 5:1

Przebój Wolbrom 2:3 (o 3. miejsce)

  Garbarnia zajęła 4. miejsce w turnieju.
12 I 2011 Puchar Prezesa MLKS Sparta Kaz. Wlk.
 

Lotnik Kryspinów 0:1

Sparta Kazimierza Wielka 2:0

Lubań Maniowy 1:2

Słomniczanka 1:1

Tramwaj Kraków 3:3, k. 6-7 (o 7. miejsce)

  Garbarnia zajęła 8. miejsce w turnieju.